ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
12.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

Підведено підсумки службової діяльності управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь та відділів охорони, режиму та нагляду в областях за 2019 рік

11 лютого 2020 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. за участі особового складу Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України, начальників управлінь ДКВС України міжрегіональних управлінь та відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду в областях підведено підсумки роботи управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь та відповідних підрозділів на місцях за 2019 рік.

Про стан організації режиму, нагляду і безпеки в установах виконання покарань доповів полковник внутрішньої служби Чабанюк С.І.

Про основні заходи щодо забезпечення охорони в кримінально-виконавчих установах доповів полковник внутрішньої служби Амброз С.Д.

Про стан організації діяльності слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятора доповів полковник внутрішньої служби Лисак П.О.

Про результати виконання протягом 2019 року заходів з модернізації інженерних засобів охорони у заборонених зонах УВП та СІЗО, впровадження та використання портативних відеореєстраторів, засобів радіозв’язку та обладнання установ засобами відеоспостереження доповів підполковник внутрішньої служби Андрущенко О.А.

Про результати роботи відділу контролю за виконанням судових рішень Управління ДКВС України у 2019 році доповів підполковник внутрішньої служби Співак О.А.

Начальником Управління ДКВС України полковником Бондаренком О.А. надано об’єктивну оцінку діяльності управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь та відділів в областях щодо підтримання в УВП та СІЗО правопорядку за звітній період, обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги та наголошено на безумовному забезпеченні стабільної оперативної обстановки, надійної ізоляції засуджених та ув’язнених, зміцненні режиму тримання та посиленні нагляду за їх поведінкою, підвищенні безпеки несення служби персоналом установ, а також забезпечення заходів з модернізації.

Окремо акцентовано на необхідності забезпечення ефективного контролю і в повному обсязі виконанні заходів передбачених Календарним планом основних заходів із забезпечення діяльності підрозділів охорони, режиму, нагляду і безпеки, ІТЗО та зв’язку, пожежної безпеки, озброєння та воєнізованих формувань, а також Планом заходів із забезпечення режиму, нагляду і безпеки в кримінально-виконавчих установах на 2020 рік.

Заслухано в селекторному режимі начальників управлінь ДКВС Південного, Західного та Центрально-Західного міжрегіональних управлінь. Встановлено контрольні терміни для покращення діяльності за відповідними напрямками, а також окреслені основні завдання у 2020 році.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись