ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
13.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

Підбито підсумки діяльності за результатами 2019 року

12 лютого 2020 року в Адміністрації ДКВС України відбулася нарада з підбиття підсумків організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та роботи з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту за результатами 2019 року.

Захід відбувся під головуванням заступника начальника з питань дотримання прав засуджених а осіб, узятих під варту Сергія Гречанюка за участю персоналу Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, відділу з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, і заступників начальників міжрегіональних управлінь з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту та начальників відділів (секторів) соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань.

Основними питаннями, розглянутими на нараді, стали:
підбиття підсумків соціально-виховної та психологічної роботи з засудженими за 2019 рік;
діяльність виховних колоній, організація загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених в установах ДКВС України;
діяльність з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту.

За результатами наради визначено основні пріоритети у діяльності соціально-виховної та психологічної служби і дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, та окреслено подальші кроки в удосконаленні зазначених напрямків діяльності у наступному році. Основна увага була звернена на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, а саме досягнення цілі 12.3 «Українці рідше стикаються із злочинами завдяки зменшенню кількості рецидивів (повторних злочинів)». .

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
повернутись