ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
14.02.2020
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління провели годину пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого2020 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції провели годину пам’яті, присвячену вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

Своїми спогадами із молоддю поділилися учасник АТО, воїн-афганець Юрій Хмарук, учасник АТО Євген Сокур, учасник миротворчих операцій на території колишньої Югославії Едуард Яцук. В своїх виступах гості розповіли про те, як розпочалися, проходили і були завершені військово-політичні спецоперації. Про те, як важко доводилось солдатам. Про війни, які забрали синів у матерів та батьків у дітей. Підлітки переглянули відеофільми, які засновані на листах та щоденниках воїнів-інтернаціоналістів та їх родичів. Розповіді і спогади гостей пройшли крізь кожне юнацьке серце. Хлопці зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Хвилиною мовчання вихованці вшанували пам’ять про полеглих.

«Захід відбувся з метою виховання у підлітків почуття патріотизму, поваги і шани до воїнів - інтернаціоналістів, до трагічних сторінок нашої історії. Зараз ми повинні пам’ятати тих, хто пережив страшні роки війни на території інших держав, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись