25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
21.01.2020 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням начальника Коробко В.П. відбулась оперативна нарада, під час якої розглянуто питання оперативно-службової діяльності державних установ "Райківецька виправна колонія (№ 78)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та "Райківська виправна колонія (№ 73)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами перевірки установ персоналом Адміністрації ДКВС України.
24 сiчня, 16:05
23.01.2020 на базі державної установи "Торецька виправна колонія (№ 2)" підведено підсумки службової діяльності за 2019 рік відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв'язку та інформатизації, а також відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.
24 сiчня, 16:03
23 січня 2020 року в залі нарад Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі - Управління) відбулась нарада з підведення підсумків роботи оперативних підрозділів підпорядкованих установ за 12 місяців 2019 року.
23 сiчня, 17:30
22 січня 2020 року в Україні відзначили День Соборності (День Злуки). Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити Україну всі її, так звані, сусіди прикриваючись "високими" інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. На тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як "Акт злуки" і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.
23 сiчня, 12:28
16 січня 2020 року на базі державної установи "Коломийська виправна колонія (№ 41)" під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. та за участю заступника начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Боярчука С.І., першого заступника начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Хоми М.В., персоналу управління ДКВС міжрегіонального управління, керівного складу відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду у , Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях управління ДКВС міжрегіонального управління
17 сiчня, 12:22
З метою забезпечення правопорядку в органах, установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України під час Новорічних та Різдвяних свят у період з 20 грудня 2019 року по 30 грудня 2019 року - проведено спеціальну операцію "Заслон", з 30 грудня 2019 року по 8 січня 2020 року - "Щит".
17 сiчня, 12:21
У період новорічних та різдвяних свят з метою організації соціально корисної зайнятості та дозвілля засуджених і осіб, узятих під варту, в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах проведено комплекс виховних, культурно-масових та фiзкультурно-оздоровчих заходiв.
8 сiчня, 15:03
Протягом 2019 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України було проведено 234 загальних обшуки із залученням інших сил і засобів, з них: 203 - із залученням груп швидкого реагування, 31 особового складу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань.
3 сiчня, 16:07
За ініціативи Української Міжконфесійної Християнської місії "Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі" 3 січня 2020 року персонал Адміністрації ДКВС України долучився до скаутської акції, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
3 сiчня, 16:01
26 грудня 2019 року на базі державної установи "Білоцерківська виправна колонія (№ 35)" під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. та за участю заступника начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Боярчука С.І.,
26 грудня, 17:31
Щорічно 19 грудня відзначається День святого Миколая. Найприємніша традиція на День святого Миколая - робити подарунки дітям.
20 грудня, 15:07
18 грудня 2019 року в Адміністрації ДКВС України під головуванням заступника Міністра юстиції Віталія Василика відбулася робоча зустріч на тему "Пенітенціарна пробація - запорука успішної ресоціалізації осіб, які звільняються з місць позбавлення волі".
19 грудня, 11:28
18 грудня 2019 року в Адміністрації ДКВС України за ініціативи правління Української Міжконфесійної Місії "Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі" відбулася презентація програми підтримки персоналу "Взаємодія з персоналом ДКВС України".
19 грудня, 09:50
Новини регіонів
Відбулась спільна координаційна нарада з представниками органів державної влади, силових та правоохоронних органів Дніпропетровщини

21 сiчня,
В Харківській виправній колонії (№43) Північно-Східного міжрегіонального управління провели сеанс арт-терапії

16 сiчня,
У Північно-Східному міжрегіональному управлінні привітали з 70-річним ювілеєм ветерана пенітенціарної служби Віктора Зайцева

10 сiчня,
В Покровській виправній колонії (№17) проведена комплексна перевірка

09 сiчня,
Новорічна казка для дітей персоналу Північно-Східного міжрегіонального управління

09 сiчня,
Харківську виправну колонію (№43) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники благодійної місії з Північної Ірландії

08 сiчня,
Харківську виправну колонію (№43) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав голова Душпастирської ради при Міністерстві юстиції

03 сiчня,
В Качанівській виправній колонії (№54) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулась зустріч представників пробації з засудженими

03 сiчня,
Конотопський виправний центр (№130) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав представник організації "Клуб "Шанс"

28 грудня,
Пішов з життя Анатолій Пилипович Табаков

25 грудня,
Розширений пошук »