21 вересня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
У період з 09 по 13 вересня 2019 року згідно Положення про проведення чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів, затвердженого наказом Національної поліції України від 21 березня 2016 року № 226, на базі Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських" проведено відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів (серед розшукових собак)
16 вересня, 18:33
02-04 жовтня 2019 року на базі державної установи "Райківська виправна колонія (№ 73)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться V Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
16 вересня, 16:52
Відповідно до Календарного плану основних заходів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України та управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь у 2019 році на базі державної установи "Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)" 13 вересня 2019 року відбулись Міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятору.
13 вересня, 14:40
Представники Адміністрації ДКВС взяли участь у першій Київській міжнародній конференції з безоплатної правової допомоги. Протягом трьох днів, 10-12 вересня понад 300 експертів з 8 країн обмінювалися досвідом управління системами БПД, надання безоплатних правових послуг вразливим групам населення, впровадження інновацій у сфері права для покращення доступу до правосуддя.
13 вересня, 14:39
Відповідно до Календарного плану основних заходів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України та управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь у 2019 році на базі державної установи "Чортківська установа виконання покарань (№ 26)" 12 вересня 2019 року відбулись Міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятору. Метою проведення заходу стало удосконалення практичних навичок роботи у сфері виконання кримінальних покарань, обмін передовим досвідом діяльності слідчих ізоляторів і установ виконання покарань, а також поступове запровадження та використання на практиці європейських стандартів та методів роботи.
12 вересня, 19:57
12.09.2019 відбулася шоста у поточному році передача 54 засуджених осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.
12 вересня, 15:28
Представник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адмiнiстрацiї ДКВС України Гужва О.І. взяв участь у проведенні 18-ї Всеукраїнської конференції християнських церков "Забуваючи минуле та рухаючись вперед, прагну до цілі". Конфереція відбулась за участі фахівців ДУ "Центр пробацiї", працівників Національної полiцiї України та представників Центрiв реiнтеграцiї та адаптацiї, тобто безспосереднiх партнерiв соціально-виховної служби установ виконання покарань у питаннях пiдготовки засуджених до звiльнення.
9 вересня, 16:05
Адміністрація ДКВС України спростовує поширену деякими ЗМІ інформацію щодо направлення засудженої Зайцевої О.О. до установи виконання покарань з привілейованими умовами тримання.
5 вересня, 16:47
04.09.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням першого заступника начальника полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. відбулась апаратна нарада, під час якої розглянуто питання оперативно-службової діяльності державної установи "Білоцерківська виправна колонія (№ 35)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами перевірки установи персоналом Адміністрації ДКВС України.
4 вересня, 15:29
03.09.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України розпочалося навчання зі службової підготовки осіб начальницького складу. Майором внутрішньої служби Андрієм Кучером, начальником відділу виховної роботи та службової підготовки персоналу Управління персоналу представлено програму службової підготовки на 2019-2020 навчальний рік, обговорено організаційні питання та проведено перше заняття на тему: "Міжнародні правові акти з питань дотримання прав людини та поводження із засудженими. Основні вимоги Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини".
4 вересня, 15:28
Із року в рік ми підтримуємо добру традицію святкувати Перше вересня - початок нового навчального року. Це є справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.
2 вересня, 14:06
З метою забезпечення правопорядку в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України під час відзначення Дня Незалежності України, у період з 23 серпня по 27 серпня 2019 року проведено спеціальну операцію "Щит".
28 серпня, 14:56
Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!
23 серпня, 12:00
Новини регіонів
05 вересня 2019 року на базі державної установи "Піщанська виправна колонія (№ 59)" проведено змагання персоналу груп швидкого реагування на першість Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

09 вересня,
На базі Запорізького слідчого ізолятора пройшли навчально - практичні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

30 серпня,
У Вільнянській установі виконання покарань (№ 11) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

30 серпня,
На базі Маріупольського слідчого ізолятора проведено нараду з працівниками мобілізаційних підрозділів установ виконання покарань та слідчого ізолятору Донецької області

22 серпня,
На базі Приазовської виправної колонії (№107) пройшли навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

19 серпня,
В Маріупольському слідчому ізоляторі пройшли навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

19 серпня,
Нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі 2019 року

16 серпня,
Підведення підсумків службової діяльності за І півріччя 2019 року за участю керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південно-Східного міжрегіонального управління на базі Вільнянської виправної колонії (№ 20)

15 серпня,
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

05 серпня,
Підбиті підсумки змагань з багатоборства серед кiнологiв Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

01 серпня,
Розширений пошук »