8 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 Міністерством юстиції видано низку наказів, які визначають заходи, спрямовані на своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в УВП, СІЗО та закладах охорони здоров'я ДКВС України.
6 квiтня, 11:29
Незважаючи на складну протиепідемічну ситуацію в державі, робота в рамках реалізації Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих під варту з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин в пілотних установах триває.
3 квiтня, 14:55
Відповідно до наказу Департаменту з питань виконання кримінальних покарань від 30.03.2020 № 47/ОД-20 "Про оголошення конкурсу на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України", оголошено конкурс на зайняття наступних вакантних посад у Департаменті з питань виконання кримінальних покарань: - начальника Управління з питань організації охорони; - начальника Управління з питань забезпечення режиму; - начальника Управління контролю за виконанням судових рішень; - начальника Управління оперативно-розшукової діяльності; - начальника Управління з питань внутрішніх розслідувань та безпеки персоналу; - начальника Служби персоналу; - начальника Управління ре соціалізації та соціальної реабілітації.
1 квiтня, 14:16
З початку оголошення карантину в Україні, з установ Департаменту з питань виконання кримінальних покарань було звільнено 461 особу.
27 березня, 08:43
З метою запобігання поширенню на території установ Державної кримінально-виконавчої служби України та закладів охорони здоров'я ЦОЗ ДКВС коронавірусу COVID-19 прийнято інструкцію щодо прийому передач та посилок від родичів та близьких. Зокрема, рекомендована низка заходів, яка убезпечить персонал та ув'язнених від можливості зараження коронавірусом. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Олена Висоцька.
27 березня, 07:42
Ми тримаємо на контролі ситуацію, служби, які готують засудженого до звільнення, завчасно попереджають родичів або інших осіб, яких вказує сам засуджений, про дату та час звільнення для організації зустрічі.<br> Всі міжрегіональні управління Державної кримінально-виконавчої служби готові надати допомогу людям, які не можуть дістатися після звільнення додому.
24 березня, 10:22
Серед тюремного населення України жодного випадку коронавірусу не виявлено, але працівники державної кримінально-виконавчої служби щодня та в повній готовності працюють на запобігання проникненню COVID-19 на території установ ДКВС. На цьому наголосила заступник Міністра юстиції Олена Висоцька.
18 березня, 12:22
В. о. Державного секретаря Міністерства Людмила Кравченко представила новий розподіл повноважень. Зокрема повноваження з формування та реалізації політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації з 16 березня 2020 року переходять до заступника Міністра юстиції Висоцької Олени Володимирівни.
16 березня, 16:20
Євгеній Горовець зазначив важливість нульової толерантності до корупції в Державній кримінально-виконавчій службі в будь яких її проявах. Олена Висоцька презентувала для обговорення співробітникам новоствореного Департаменту Дорожню карту реформи ДКВС. Обговорили також нагальне питання щодо попередження потрапляння вірусу COVID-19 на території установ виконання покарань
12 березня, 13:48
Одночасно з тим Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України та Центральне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції припиняють з 03 березня 2020 року здійснення повноважень та функції з реалізації державної політики у відповідних сферах
3 березня, 13:41
Днями, персонал відділів соціально-виховної та психологічної роботи державних установ "Білоцерківська виправна колонія № 35", "Дрогобицька виправна колонія № 40", "Городищенська виправна колонія № 96", "Кам'янська виправна колонія № 34" та "Стрижавська виправна колонія № 81" взяли участь у тренінгу: "Пілотування інструменту оцінки ризиків та потреб у роботі із засудженими в установах виконання покарань".
21 лютого, 12:10
года врегульовує питання, пов'язані з організацією та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2020 році для осіб засуджених до позбавлення волі та узятих під варту.
13 лютого, 15:44
12 лютого 2020 року на базі Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулось підведення підсумків діяльності територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України за 2019 рік, урочисті збори з нагоди 29 річниці з дня утворення підрозділів спеціального призначення в системі Державної кримінально-виконавчої служби України та відкриття бази дислокації воєнізованого формування Центрально-Західного міжрегіонального управління.
13 лютого, 11:43
Новини регіонів
До установ Північно-Східного міжрегіонального управління продовжує надходити гуманітарна допомога

03 квiтня,
Установи Північно-Східного міжрегіонального управління отримують гуманітарну допомогу для запобігання поширення коронавірусу

03 квiтня,
Профспілкова організація Північно-Східного міжрегіонального управління допомагає співробітникам установ

01 квiтня,
З Полтавської виправної колонії (№64) Північно-Східного міжрегіонального управління звільнено засудженого - учасника пілотного проекту пенітенціарної пробації

30 березня,
Установи Північно-Східного міжрегіонального управління отримують спонсорську допомогу

30 березня,
В Первомайській виправній колонії (№117) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено тестування засуджених щодо виявлення аутоагресії та суїцидальних намірів

27 березня,
В установах Північно-Східного міжрегіонального управління вживаються заходи щодо направлення звільнених осіб до обраного місця мешкання

25 березня,
Допомога в дії: персонал колонії посприяв у влаштуванні звільненої особи до закінчення карантину.

25 березня,
В Кременчуцькій виховній колонії вживаються необхідні заходи для відправлення осіб, які звільняються з установи

24 березня,
В Кременчуцькій виховній колонії з працівниками їдальні проведено додаткові заняття

20 березня,
Розширений пошук »