Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
01.08.2014
Документ без названия

Засуджений Олександр  Панькулич проявив художню творчість
у Ковельській виховній колонії 

Засуджений Ковельської виховної колонії УДПТС України у Волинській області Олександр Панькулич проявив свою творчість та приємно здивував мистецьким талантом працівників колонії та засуджених. В гуртожитку відділення СПС №1 він зобразив на стіні панораму столиці Франції. Картина виконана водоемульсійними фарбами та покрита лаком. 
Вихователі, вчителі загальноосвітньої школи та інші працівники  помітили талант засудженого та надали практичну та методичну допомогу в  його творчості. Художній талант він почав проявляти у слідчому ізоляторі, малював простим олівцем на папері. Засуджений створив три взаємопов’язані холсти масляними фарбами, оригінально розфарбував їдальню виховної колонії. Батьки, із якими він спілкується під час короткострокових та тривалих побачень, почали пересилати фарби для творчості  сина. Також Олександр готує роботу на конкурс дитячих та підліткових малюнків  «Діти за єдину Україну», яку організовує міжнародна благодійна організація «Погляд» серед засуджених, які відбувають покарання  у виховних колоніях ДПтС України до Дня Незалежності України.
Зазначимо, що засуджений склав успішно іспити ЗНО та планує вступити до вишу. Персонал виховної колонії характеризує його з позитивної сторони.

Старший інспектор
(у звязках із ЗМІ та громадськістю) управління
старший лейтенант внутрішньої служби
Ольга Купчинська

версія для друку
повернутись