Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
20.08.2014
Документ без названия

Засуджений Ковельської виховної колонії своїм малюнком підтримав єдність України


 В установах виконання покарань Волинської області проводиться робота не лише з виховання та перевиховання  засуджених, надання освіти та спеціальності, а й  з розвитку їх творчих здібностей. У Ковельській виховній колонії ДПтС України у Волинській області художній талант завдяки роботі педагогів, вихователів та психологів проявив засуджений Олександр Панькулич. Він творчо оформив стіни гуртожитку відділення СПС №1, їдальні установи, здивувавши мистецьким талантом працівників колонії та  засуджених.
Для конкурсу «Діти за єдину Україну», організованого міжнародною благодійною організацією «Погляд»  спільно з ДПтС України, засуджений виховної колонії створив картину із актуальною назвою в контексті політичних подій  − «Збережи Україну».
До речі, фарби та полотно надала благодійна організація «Погляд». Картину  створено масляною фарбою на полотні: на ньому зображено жінку, схожу на святу, яка покриває своїм одягом зображення української держави, із молитовно схиленою головою.  Малюнок  засудженого разом з іншими творчими роботами конкурсантів буде продемонстровано в національному заповіднику «Софія Київська» до Дня незалежності України.
Завданнями конкурсу є активне залучення творчої молоді до пропаганди миру та єдності держави.   

Ольга Купчинська,
старший лейтенант внутрішньої служби
старший інспектор (у  зв’язках                
із засобами масової інформації та громадськістю)
управління ДПтС України у Волинській області 

версія для друку
повернутись